Hakkında samsung s8 plus kılıfları

Bu Seferde Galaxy S8'e Ait Kylyflar Syzdyryldy, Tasarym Netle?iyor


 

Klavye üzerinde geri, ana ekran ve uygulamalar butonlarını barındırırken şarj soketi, kulaklık girişi ve hoparlör kısmını da açık bırakıyor. Samsung'un insanların hayatlarını kolaylaştıran inovasyonlarının bir diğer örneği olan yenilikçi AddWash Akıllı Kapak Teknolojisi, ana kapağın üst kısmında bulunan ve yıkama sırasında ek giysi, deterjan ya da yumuşatıcı eklemeyi mümkün hale getiren ek kapağıyla öne çıkıyor.

 

Yeni bir iddiaya göre ayrıca Galaxy S8'in büyük bir modelinin de çıkacağı yönünde. Selef modelle Galaxy S5 'in parmak izi sensörü üzerine daha iyi bir sensörle karşımıza çıkan Samsung, burada da yakın performans sunan bir sensörü bizlere getiriyor. The Investor tarafından Samsung'a yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, Samsung'un yeni Galaxy S8 ikilisi için ten Nisan tarihinde, yani Unpacked etkinliğinden 12 gün sonra ön siparişler alınmaya başlayacak.

 

Galaxy S7 edge'i ilk üç gün kullanımımızda, gece yatmadan önce telefonda yüzde 15 ila 25 arasında pil ömrü kaldığını söyleyebiliriz. Samsung hisseleri, bugünkü işlemlerini tamamlayan Güney Kore borsasında yüzde 8 gerileyerek bir ayın en sert gün içi düşüşünü yaşadı.

 

Yayınlanan görseller, Galaxy S8 modellerinin alt ve üst kısmından incelmiş çerçeveleri gösteriyor. Bu gelişme şu andaki Samsung cihaz tasarımlarına uymuyor, normalde şimdiye kadar Galaxy S modellerinde düz ekran, Galaxy Edge modellerinde ise kenarı kıvrımlı ekran bulunuyordu.

 

Galaxy S8 için şimdilik standart bir modelden bahsedilse de, Plus modelinin çıkacağına dair de söylentiler var. Samsung Galaxy S7'nin ön kamerasy five megapiksel (MP), arka kamerasy ise 12 megapiksel (MP) olmu?tu. Bu, mevcut S7 edge akıllı telefondan daha uzun ve geniş ve ekran şaşırtıcı derecede büyük.

 

Şimdi ise Galaxy S8'in resmi kılıfları olduğu iddia edilen görüntüler, internette ortaya çıktı. Gayet şık ve kullanışlı bir ürün performansı muhteşem arayüzü çok hızlı samsung ürün yelpazesindeki ürünlerin en iyi lerinden bir tanesi. Samsung da geliştirdiği S-Pen'i Galaxy S8'de kullanarak büyük bir sürpriz yapabilir.

 

Kılıftan hareketle söyleyebiliriz ki S8'de parmak izi okuyucu çift ledli çift kameranın yanında yer alacak ve Galaxy S8'in iki farklı modeli olacak. Genelde Samsung model cihazların çıkmasından önce markaların kılıf sızıntıları ile cihazlar hakkında da bilgi sahibi olmak mümkün.

 

Samsung Türkiye yetkili servis bilgilerine Samsung Müşteri Hizmetleri üzerinden veya aşağıda yer alan adresten ulaşabilirsiniz. En son dün yayınlanan haberlere göre Galaxy S8, 21 Nisan 2017 tarihinde tanıtılacak. Techtastic paylaştığı bilgilere göre Galaxy S8'de Home tuşu veya herhangi bir logo bulunmayacak.

 

Defender serisi ile çoğu popüler cihaza uyumlu olan ürün artık Galaxy S7 Edge için de uyumlu. Bunu bir kenara bırakacak olursak, Galaxy S7 edge'in kamerasının fazlasıyla başarılı çalıştığını açık ve net şekilde söyleyebiliriz. Galaxy S8 modellerinin özelliklerinin geçtiğimiz haftalarda sızmasından sonra şimdi de kılıfları görüntülendi.

 

Samsung'un gözde ve popüler ürünü olan Galaxy modelinin S8 serisinin kılıfı önceki haftalarda görüntülenmişti.Yakınlaşan Galaxy S8 Plus'ın bazı özellerine yeni bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı.Henüz tanıtımına aylar var fakat telefon gündemden düşmek bilmiyor.Galaxy S8 Plus için hazırlanmış aksesuar ile cihazın neye benzeyeceğini az biraz tahmin etmemiz mümkün.

 

MWC 2017 etkinliğinde 1 dakikalık bir video ile ön gösterime çıkacak olan Galaxy S8, Mart ayının sonlarına doğru resmi olarak tanıtılacak. Yayınlanan yeni Samsung Galaxy S8 Kılıfları görsellerinde netlik kazanan detaylar ise arka kısımda çift kamera detayı ve ön kısımda ise Residence tuşunun kalkması detayı oldu.

 

Galaxy S7 edge, tamir edilebilirlik konusunda iFixit'ten 10 üzerinden 3 puan alabiliyor. Yine geçtiğimiz dönemlerde Galaxy S8'in Galaxy S7'ye göre çok daha uygun fiyatla satılacağı ortaya çıkmıştı. Edge'le ilgili tüm ayarları edge ekranının altında yer alan Ayarlar menüsü yoluyla yapabiliyorsunuz.

 

Samsung'un yaklaşmakta olan Galaxy S8 modelinin böyle bir şey olacağı söylentileri giderek güçleniyor. Samsung Galaxy S8 Plus'un da Qualcomm Snapdragon 835 İşlemcisi kullanması planlanıyor. Galaxy S6 modelinin tasarım olarak sevilmesi Samsung tarafından gelen bilgiler bu tasarımın devam ettirileceği yönünde.

 

Gunceleme gelince nolacak ne tuhaf adamsiniz kapak haberi alyina bile gyncelleme diyonuz.gplay de 1 verip gorunsun diyenlerden farkiniz yok !!!!! Samsung Galaxy Note II ve Galaxy S3 kapak kılıflara iki farklı renk seçeneği halinde 50 USD / one hundred TL fiyatla da sahip olmak mümkün.

 

?üphesiz ki Galaxy S7 Edge kullanycysyysanyz hakly olarak telefonlaryny çizilmelere ve darbelere kar?y korumak istiyorsunuz. Galaxy S7 ön panelinde aynı Galaxy S6'da olduğu gibi fiziksel dikdörtgen bir ana ekran tuşu yer alıyor. Ve ayrıca Galaxy S8'den beklentiler parmak izinin ekrana gömülü olması yönündeydi.

 

Samsung Electronics, tüketicilere akıllı telefonlarla çamaşır makinesine uzaktan erişim imkânı veren AddWash Akıllı Kapak Teknolojisine sahip çamaşır makinesini Türkiye'ye getirdiğini duyurdu. Keyboard Cover — This cover, which also fees $59.99, transforms the Galaxy S7 into a Blackberry-like phone.

 

Galaxy S8, göz tarama özelliği sayesinde kullanıcısına üst seviye bir güvenlik sunacak. Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus Modellerine Ait Orijinal Kılıflar Ortaya Çıktı! Samsung Galaxy S8 Note 7‘yi aratmayacak hem de daha üstün özelliklere sahip olacak. Ancak tıkla kılıf üreticileri şimdiden cihaza ait kılıflarını sergiye koymaya başladılar desek yeridir.

 

Daha önce de pek çok defa, merakla beklenen akıllı telefon modellerinin, tanıtımdan daha önce kılıf firmaları tarafından ifşa edilmesi alışıldık bir durum. Kaykayda hareketler yapmaktan bir doğum günü pastasının mumlarını üflemeye kadar Galaxy S7 ve S7 edge ile çekilen tüm fotoğraflar canlı, net ve hayat dolu.

 

Swarovski Professional'in Worldwide Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Christoph Kargruber, Swarovski olarak Samsung ile birlikte tasarladığımız ve Swarovski ince kristal taşlarla bezenmiş sınırlı sayıdaki Samsung Galaxy Note 3 kapağını tanıtıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

 

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın 3000-3500 mAh arası bir değere sahip olacağı bataryaya sahip olacağı bekleniyordu. S7 edge ile aldığımız sentetik performans sonuçlarına ve kıyas tablolarına geçmeden önce grafik biriminden de bahsetmek gerek. Yani belki de S8 için six inç phablet modelleri telefon görmemiz de mümkün olacak.

 

Samsung, Galaxy S6 'larıyla yeni tasarım anlayışına geçmiş ve plastik tasarımı bir kenara bırakarak, tasarım noktasında yeni bir yola çıktığını göstermişti. Samsung'un merakla beklenen yeni cihazı Galaxy S8 için çok önemli sızdırmalar devam ediyor. Gelen yeni Galaxy S8 kılıfları, öncekiler gibi beklenen Samsung Galaxy S8 tasarımını destekliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *